Panel uživatele

prodej, služby, servis, opravy, jízdní kola

  • jsme stale s vami
  • koloběžky Galaxy
  • rudy

O NÁS

  Vítáme Vás na internetových stránkách firmy SAPA BIKE, která provozuje, mimo tohoto internetového obchodu i maloobchodní prodejny jízdních kol , příslušenství, doplňků a servisu v Přerově. Tímto Vám můžeme zajistit , jako jedni z mála , komfort internetového obchodu, zázemí a jistotu kamenné prodejny. Většinu zboží jsme připraveni Vám osobně předvést. Tím se vyhýbáte anonymnímu prodeji jiných rádoby obchodníků na internetu.

Naše firma byla založena Filipem Horákem, který od svých dětských let tíhnul k jízdnímu kolu a patřil k jedněm z průkopníků horských kol v našem regionu na konci 80tých let. Na jaře roku 2009 otevírá vlastní prodejnu jízdních kol, ve které může zúročit bohaté zkušenosti nasbírané během 13ti let , kdy působil jako šéfmechanik a prodavač v jedné nejmenované firmě s jízdními koly.

5. prosince 2012 se naše firma rozrůstá o druhou provozovnu v Přerově v ulici Mostní 5. Chceme Vám být ještě blíž a náš sortiment rozšiřujeme o dalších 5 značek kol. 

PRODEJNY

Najdete nás blízko centra v Přerově na ulici Jasínkova 4. Přímo naproti nákladní rampě oOchodní Galerie. Jinými slovy, přímo za Galérkou. K parkování můžete využít přilehlého parkoviště na střeše Galerie a nebo dojet přímo před náš obchod.

Druhá prodejna je na ulici Mostní 5, na dohled od nově otevřeného mostu přes řeku Bečvu u Sokolovny.

Na našich prodejnách naleznete více jak 500 kusů kol, nejrůznějších druhů a typů. Lze u nás zakoupit kola zn. WOOM, 4EVER, MRX, SCOTT, GT, GHOST, LEADER FOX, KROSS, PIRANHA, ELECTRA, CTM a GALAXY a od těchto značek i dětská kola. Každé kolo, které si u nás zakoupíte je odborně seřízeno a nachystáno k prodeji. Je samozřejmostí, že v případě zájmu Vám kolo upravíme dle Vašich požadavků a můžete na něm absolvovat zkušební jízdu před prodejnou. Další samozřejmostí je,  že na u nás zakoupená kola je garanční prohlídka a seřízení po ujetí cca 200 - 300 km, kdy Vám kolo opětovně seřídíme a dotáhneme.

Sortiment náhradních dílů u nás obsahuje přes 3000 položek zn. Shimano, Sram, Truvativ a spousty dalších. Držíme skladem širokou nabídku plášťů a duší zn. CST, Maxxis, Ritchey, WTB, Continental, Schwalbe, Slime a Rubena, které obsahují i rozměry na starší typy kol. K dispozici u nás máte kompletní škálu náhradních dílů od niplu přes ráfky, hlavové složení, kliky, nejrůznější typy středových os až po velký výběr odpružených vidlic. Všechny náhradní díly neustále obměňujeme a doplňujeme.

Nově Vám nabízíme kvalitní koloběžky KOSTKA v prodejně v Mostní ulici. Dále koloběžky GALAXY a freestylové koloběžky.

Z doplňků Vám můžeme nabídnout přilby zn. BELL, GIRO, UVEX, XLC, HAVEN, R2, GHOST, CATLIKE, RUDY PROJECT, RH+.  Dále tretry GIRO, FORCE, CATLIKE, SHIMANO, LAKE, MAVIC, SCOOT, EXUSTAR.  Rukavice , ponožky , dresy , cyklistické kalhoty a freeride kraťasy, pláštěnky, batohy, camelbaky značek SCOOT, MAVIC, ETAPE, 4EVER, AXON, GIORDANA, HAVEN, CAMELBACK, BIZIONI, SENSOR a dalších.

DRUHÁ PRODEJNA V PŘEROVĚ

Navštivte i naši druhou novou prodejnu , kterou jsme otevřeli 3. prosince 2012 v centru města Přerova v ul. Mostní 5. Najdete zde značky kol GHOST, LEADER FOX, MRX, GT, ELECTRA, WOOM, CANNONDALE, KROSS, PIRANHA, HARRY, GALAXY, freestylové koloběžky a koloběžky KOSTKA a GALAXY. Je zde kompletní sortiment náhradních dílů a vybavení pro cyklisty. Samozřejmostí je i kompletně vybavený servis s vyškolenými mechaniky. 

CYKLOSERVIS

Kapitolou samou o sobě je mít v cyklistické prodejně servis. Prestiž našeho jména budujeme déle jak 15 let a s opravami kol jsme začínali už za mlada. V našem servisu klademe největší důraz na spokojenost zákazníka a především na preciznost provedené práce za příznivou cenu.

S každým zákazníkem řešíme opravy s osobním přístupem a také tak přistupujeme k materiálu , který nám svěřuje. Pokaždé se snažíme skloubit technické možnosti Vašeho kola a Vaší peněženky a najít tak nejlepší kompromis.

Seřídíme , dotáhneme , opravíme a namažeme!

CO VÁM TEDY NABÍZÍME:

- SERVIS VŠECH ZNAČEK A TYPŮ JÍZDNÍCH KOL
- SERVIS ODPRUŽENÝCH VIDLIC (Rock Shox, SR Suntour, RST, Manitou, Marzocchi, FOX a další )
- SERVIS KOTOUČOVÝCH BRZD všech typů
- STAVBY KOL NA ZAKÁZKU A TUNING
- SERVIS A GARANČNÍ PROHLÍDKY KOL ZAKOUPENÝCH NA INTERNETU NEBO V SUPERMARKETECH
- DROBNÉ OPRAVY KOČÁRKŮ A INVALIDNÍCH VOZÍKŮ
- OPRAVY DEFEKTŮ PROVÁDÍME SKORO NA POČKÁNÍ

Do vašich ložisek a jiných pohyblivých částí , které potřebují namazat aplikujeme vazelínu zn. MOTOREX a SHIMANO. Používáme kvalitní nářadí značek PARK TOOL, KNIPEX, BETO  a  KOVYS.

Všechny opravy provádíme do druhého dne nebo v nejkratší možné době.

SKISERVIS

V zimním období , kdy není tak velký zájem o servis kol, jsme vyplnili skiservisem. (Samozřejmě , že i nadále poskytujeme služby spojené s cykloservisem.)  Pořídili jsme špičkový stroj na úpravu skluznic od české firmy TFA. Spousty přípravků na opravy,broušení a mazání skluznic švýcarského výrobce TOKO a Holmenkol. Tímto Vám tedy nabízíme kompletní servis Vašich lyží, snowboardů a běžek.

Chceteli se dozvědět víc o našem Skiservisu , klikněte ZDE

 

Anketa

Jakou velikost kol preferujete?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info