Panel uživatele

AKCE 1 + 1 za 50%

blank
  • jsme stale s vami
  • Beany
  • doprava
  • 4ever hazard lady
  • rudy

1 + 1 za 50%

Podmínky akce

 

1. Akce probíhá od 5.2. - 10.2. 2018

2. Akce se vztahuje na veškeré zboží skladem na našich prodejnách.

3. Cena zboží využitého v této akci (prvního i druhého kusu) se vždy počítá z původní maloobchodní ceny, byť je již u zboží uvedena sleva. Slevy se nesčítají.

4. 50% sleva na druhý kus se vztahuje vždy pouze na jeden kus zboží zakoupeného současně se zbožím v plné výši původní maloobchodní ceny.

5. Sleva 50% na další kus se vztahuje na druhý kus ve stejné cenové výši nebo levnější jako je první kus.

6. Vyjímku této akce tvoří koloběžky Kostka. Při nákupu koloběžky Kostka lze využít 50% slevu na jakékoliv zboží , krom další koloběžky Kostka.

7. Při nákupu přes internet v našem eshopu lze využít této akce stejně jako na našich kamenných prodejnách. V případě objednávky dvou kusů zboží odešlete objednávku a slevu Vám obratem potvrdíme emailem. V tomto případě je možná platba pouze dobírkou nebo platba převodem.

8. Akce se nevztahuje na servis a jakékoliv zboží s tím spojené.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

 Vážení zákazníci, 

i přesto, že spousta obchodů od 22.10. 2020 dočasně zavírá své provozovny, my zůstáváme z důvodu výjimky částečně otevřeni (v provozu zůstává výdejna e-shopu, servis jízdních kol a prodej náhradních dílů).

Neváhejte se proto ná nás obrátit v případě potřeby koupě jízdního kola (výběr přes e-shop) nebo opravy jízdního kola, koupě náhradních dílů a vybavení. Veškerý kontakt se zákazníkem probíhá samozřejmě za zvýšených hygienických opatření.

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat i telefonicky na obou prodejnách. 

Nově Vám také nabízíme si svůj přesný čas nákupu objednat telefonicky a tím zamezit kontaktu s jinými zákazníky, aby Váš nákup proběhl vzhledem k epidemiologické situaci co nejbezpečněji. 

Po dobu celorepublikového lockdownu máme otevírací dobu 9 - 15 hodin

  Telefonický kontakt na prodejny:

  Jasínkova 4                                                 Mostní 5

  581 259 008                                       581 737 035      

  Jasínkova                Mostní